Konkurs "Palić, nie palić - oto jest pytanie ?" na rebus - 2017 r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

27 lutego 2017

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Poznaniu zaprasza uczniów klas V szkół podstawowych do udziału w  konkursie „Palić, nie palić – oto jest pytanie?” na rebus o tematyce antytytoniowej.

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy uczniów na temat negatywnych skutków palenia tytoniu, promowanie niepalenia papierosów i inhalowania e-papierosów oraz kształtowanie postaw asertywnych wobec osób palących papierosy.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie rebusu, którego rozwiązaniem będzie hasło o tematyce promującej niepalenie (szczegóły w regulaminie konkursu).

Termin przesyłania prac na etap powiatowy konkursu, którego organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Poznaniu upływa 3 kwietnia 2017 roku.

Z nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni 3 najlepsze, które przejdą do etapu wojewódzkiego. Organizatorem konkursu w etapie wojewódzkim jest Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu a partnerami Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Wielkopolskie Centrum Onkologii.

 

 

Aleksandra Tymińska

Pliki do pobrania

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-02-27
Data publikacji:2017-02-27
Osoba sporządzająca dokument:Aleksandra Tymińska
Osoba wprowadzająca dokument:Tomasz Witczak
Liczba odwiedzin:5319